Dyt. Cansu Kolukırık, İstanbul, Diyetisyen

Dyt. Cansu Kolukırık

Diyetisyen - İstanbul

Yaşlı Beslenmesi, Kişiye Özel Diyetler, Koruyucu Sağlık Hizmeti

Takvim talep et

Cansu Kolukırık Hakkında

Cansu Kolukırık Kimdir?

Dyt. Cansu KOLUKIRIK, lisans öncesi eğitimini Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Hemen ardından Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde lisans eğitimine başlamıştır. "Üniversite Öğrencilerinin Beslenme Alışkanlıklarının Saptanması" konulu tezini ile bölüm ve fakülte birincisi olarak üniversite eğitimini tamamlamış ve diyetisten unvanı almıştır. Aynı zamanda fakülte birinciliğiyle lisans eğitimini tamamlamıştır.

Üniversite eğitimi boyunca Türkiye'nin önde gelen hastanelerinde birçok staj yaparak mesleğine dair deneyim kazanmıştır. 2012 yılında Acıbadem Adana Hastanesi’nde, 2013 yılında Özel Ortadoğu Hastanesi ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gönüllü olarak stajlarını ve daha sonra Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Yetişkin Hastanesi ve Çocuk Hastanesi’nde çeşitli servislerde tıbbi beslenme tedavileri, enteral-parenteral beslenme ve çocuk beslenmesi alanında, Erciyes Üniversitesi bünyesindeki çeşitli yemekhanelerde menü planlama ve kurum beslenmesi alanında stajlarını tamamlamıştır. Ardından da Özel Ortadoğu Hastanesi’nde Diyetisyen unvanıyla görevine başlamıştır.

Kardiyoloji Diyetisyenliği ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği ve 'EASO-OMTF Course gibi mesleki eğitimlere katılmış ve sertifika sahibi olmuştur. Bariatrik Cerrahi Sonrası Beslenme Tedavisi adlı bir seminer çalışması da yapmış olan Dyt. Cansu KOLUKIRIK, bu konu ile ilgili olarak şu an görev aldığı hastanede obezite cerrahi ameliyatı sonrası hastalara beslenme eğitimini etkin bir biçimde sürdürmektedir. Ayrıca kendisi 3.Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu ve 6. Ulusal Obezite Kongresi gibi ulusal kongrelere katılım göstermiştir.

Dyt. Cansu KOLUKIRIK, 2016 yılı Nisan ayı itibariyle Medicana Çamlıca Hastanesi'nde ve Medicana Anne Çocuk Sağlığı Merkezi'nde beslenme danışmanlığı, yetişkinlerde kilo verme, kilo alma, kilo kontrolü, sağlıklı beslenme eğitimi, gebelik döneminde beslenme, emziklilik döneminde beslenme, çocukluk ve ergenlikte kilo kontrolü ve beslenme eğitimi, sporcu beslenmesi gibi birçok alanda danışanlarına hizmet vermektedir. 

Son Cevapladığı Sorular

 • Kilo alamıyorum

  Tesekkuerler cansu hanim sigara kullanmiyorum kan testi de yaptirdim fakat bir sorun cikmadi diyetisyene gitmeyi dusunuyorum tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederim (karbonhidrat agirlkli mi beslenmemi onerirsiniz)

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Cansu Kolukırık

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kilo almak istiyorum

  21 yaşında bayanım. 168 boy 52 kiloyum. kilo almak istiyorum. internette prakten adlı şurubu çok övüyorlar kilo aldırıcı özelliğinden. bu şurubu kullansam zarar verir mi? kötü yan etkisi olur mu?

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Cansu Kolukırık

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Cansu Kolukırık kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. C Kolukırık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Cansu Kolukırık için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. C Kolukırık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Cansu Kolukırık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Cansu Kolukırık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Cansu Kolukırık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Cansu Kolukırık Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk ve adölesanlarda beslenme, Gut hastalığı ve beslenme, Gebelik ve beslenme, Yaşam koçluğu alanlarında hizmet veriyor ve Yaşlı Beslenmesi, Kişiye Özel Diyetler, Koruyucu Sağlık Hizmeti, Menopoz Dönemi Beslenme Ve Diyet, Gut Hastalığı Ve Diyet Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Cansu Kolukırık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Cansu Kolukırık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Cansu Kolukırık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. C Kolukırık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Cansu Kolukırık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. C Kolukırık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.