Dyt. Büşra Kavukçu, Çorum, Diyetisyen

Dyt. Büşra Kavukçu

Diyetisyen - Çorum

Aşırı Kilo Alımı, Bebek Beslenmesi, Çocukluk Çağında Beslenme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diyetisyenin Adresi

Kavukçu İş Merkezi Kat.1 No:17, Kulaksız Sk., 19200  Merkez, Çorum
Diyata Beslenme ve Eğitim Danışmanlığı Diyetisyen Buşra Kavukçu

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Büşra Kavukçu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Büşra Kavukçu kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. B Kavukçu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Büşra Kavukçu için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. B Kavukçu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Büşra Kavukçu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Büşra Kavukçu Diyata Beslenme ve Eğitim Danışmanlığı Diyetisyen Buşra Kavukçu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Büşra Kavukçu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Büşra Kavukçu Diyetisyen, uzmanıdır. Beslenme takibi, Çocuk beslenmesi, Gebelik ve beslenme, Kilo alma diyetleri, Kilo verme diyetleri, Sağlıklı kilo alma alanlarında hizmet veriyor ve Aşırı Kilo Alımı, Bebek Beslenmesi, Çocukluk Çağında Beslenme, Diyet Ve Doğru Beslenme, Gebelik Dönemi Beslenmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Büşra Kavukçu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Büşra Kavukçu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Büşra Kavukçu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. B Kavukçu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Büşra Kavukçu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. B Kavukçu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.