Dyt. Banu Belkıs Güner

Diyetisyen - Muğla

Tip 1 Diyabet, Aşırı Kilo Alımı, Bağırsak Enfeksiyonu

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Kazım Karabekir Cad. No: 6B / 1 48400 Konacık / Bodrum / Muğla  Bodrum, Muğla
Banu Belkıs Güner Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Banu Belkıs Güner Hakkında

Banu Belkıs Güner Kimdir?

Dyt.Banu Belkis Güner, lisans öncesi öğrenimlerinin ardında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde başladığı eğitimini 2004 yılında başarıyla tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır.

2004-2005 yılları arası Ankara’da 28inci Mekanize piyade Tugayı (Barış gücü) Komutanlığı’nda toplu beslenme sistemleri üzerine kurum diyetisyeni, 2005-2006 yılları arası City Hospital Kalp Hastanesi, 2006 yılında Bodrum Devlet Hastanesinde görev almıştır.

2006 yılından beri Bodrum Diyabetle Yaşam Derneğinin yönetim kurulu üyesidir. Tip1 ve Tip2 diyabetliler için eğitim vermek ve eğitim düzenlemek, Tip 2 diyabet kampı düzenlemek. Sağlık çalışanları için “Diyabet ve Obezitede Güncellemeler” konulu seminer düzenlemesinde koordinatörlük ve konuşmacı olarak katılmıştır. Her yıl 14 Kasım Dünya Diyabet Günü etkinliği düzenleyerek şeker taraması, Tip1 diyabetli çocukları için eğitim, yemek ve eğlence düzenlenmesinde aktif rol oynamaktadır.

Diyabet diyetisyenliği sertifikasına sahip Güner, karbonhidrat sayımı eğitimini vermektedir.

Karbonhidrat sayımı ve Kepan LLL kursu sertifikalarına sahiptir. Karbonhidrat sayımı ve diyabeti beslenme ile yönetmek üzerine Bodrum’un çeşitli beldelerinde birçok kez eğitimler vermiştir.

Mesleki çalışmalarına şu an Endokrin Uzmanı Dr. Nedret Tanacı ile devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tip 1 Diyabet
 • Aşırı Kilo Alımı
 • Bağırsak Enfeksiyonu
 • Gıda İntoleransı
 • Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi
Tedaviler
 • Zayıflama programı
 • Kilo alma diyetleri
 • Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü
 • Gebelik ve beslenme
 • Beslenme planı

Banu Belkıs Güner Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Banu Belkıs Güner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Banu Belkıs Güner kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. B Güner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Banu Belkıs Güner için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. B Güner şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Banu Belkıs Güner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Banu Belkıs Güner Banu Belkıs Güner Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Banu Belkıs Güner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Banu Belkıs Güner Diyetisyen, uzmanıdır. Zayıflama programı, Kilo alma diyetleri, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Gebelik ve beslenme, Beslenme planı, Beslenme takibi, Diyabet diyeti, Kilo verme diyetleri, Sağlıklı kilo alma, Zayıflama diyetleri alanlarında hizmet veriyor ve Tip 1 Diyabet, Aşırı Kilo Alımı, Bağırsak Enfeksiyonu, Gıda İntoleransı, Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Banu Belkıs Güner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Banu Belkıs Güner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Banu Belkıs Güner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. B Güner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Banu Belkıs Güner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. B Güner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.