Dyt. Ali Yörümez, Konya, Diyetisyen

Dyt. Ali Yörümez

Diyetisyen - Konya

Kişiye Özel Diyetler, Sağlıklı Beslenme, Okul Çağı Beslenmesi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diyetisyenin Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Ali Yörümez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Ali Yörümez kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. A Yörümez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Ali Yörümez için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. A Yörümez şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Ali Yörümez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Ali Yörümez bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Ali Yörümez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Ali Yörümez Diyetisyen, uzmanıdır. Zayıflama programı, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Yeni doğan metabolik hastalık, Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme, Kurumsal beslenme danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve Kişiye Özel Diyetler, Sağlıklı Beslenme, Okul Çağı Beslenmesi, Yaşlı Beslenmesi, Yeme Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Ali Yörümez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Ali Yörümez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Ali Yörümez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. A Yörümez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Ali Yörümez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. A Yörümez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.