Diş Hekiminin Adresi (2)

Gökmedrese, İbni Sina Cad. No:1, 05100 Amasya Merkez/Amasya  Amasya
Amasya Ağız Ve Dış Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aziziye, 932. Sk. No:6, 81010 Düzce Merkez/Düzce  Düzce
Düzce Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yasin Bal Hakkında

Yasin Bal Kimdir?

Dt. Yasin Bal, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Yasin Bal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yasin Bal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Yasin Bal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Yasin Bal kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. Y Bal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Yasin Bal için nasıl randevu alabilirim?
Dt. Y Bal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yasin Bal ile anlaşmalı?
Yasin Bal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Yasin Bal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Yasin Bal Amasya Ağız Ve Dış Sağlığı MerkeziDüzce Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Yasin Bal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Yasin Bal Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Yasin Bal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Yasin Bal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Yasin Bal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. Y Bal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Yasin Bal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. Y Bal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.