Dt. Yaprak Sezer

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Zonguldak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Elmadağ Cad., Türkkuyusu, 48400 Bodrum/Muğla  Muğla
Muğla Bodrum Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yaprak Sezer Hakkında

Yaprak Sezer Kimdir?

Dt. Yaprak Sezer, Diş Hekimi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Yaprak Sezer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yaprak Sezer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Yaprak Sezer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Yaprak Sezer kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. Y Sezer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Yaprak Sezer için nasıl randevu alabilirim?
Dt. Y Sezer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yaprak Sezer ile anlaşmalı?
Yaprak Sezer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Yaprak Sezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Yaprak Sezer Muğla Bodrum Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Yaprak Sezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Yaprak Sezer Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır.

Dt. Yaprak Sezer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Yaprak Sezer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Yaprak Sezer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. Y Sezer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Yaprak Sezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. Y Sezer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.