Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz, Çanakkale, Diş Hekimi

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz

Diş Hekimi - Çanakkale

Genel, Periodontoloji (dişeti Hastalıkları), Endodonti (Kanal Tedavisi)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Esenler Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:19/A ÇANAKKALE  Merkez, Çanakkale
Diş Hekimi Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz Kimdir?

1976 yılında Ordu’da doğdu. İlk öğretimini Çanakkale Gazi İlkokulu’nda, orta öğretimini Çanakkale Anadolu Lisesi'nde, lise öğretimini Kayseri Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

2000 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni (İngilizce) bitirdi. RWTH Aachen Üniversitesi Diş Hekimliğinde Lazer Mastership programı mezunudur. İyi derecede İngilizce biliyor.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz kimdir , telefon numarası nedir?

Dt. T Alaybeyoğlu Gürbüz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz için nasıl randevu alabilirim?

Dt. T Alaybeyoğlu Gürbüz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz Diş Hekimi Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz Diş Hekimi, uzmanıdır. Implant tedavisi, Kanal tedavisi, Beyazlatma, Çocuk diş tedavisi, Dental implant alanlarında hizmet veriyor ve Genel, Periodontoloji (dişeti Hastalıkları), Endodonti (Kanal Tedavisi), Çocuk Diş Sağlığı, İmplant hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dt. T Alaybeyoğlu Gürbüz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dt. T Alaybeyoğlu Gürbüz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.