Diş Hekiminin Adresi

Karapürçek, 518. Cd. No:2, 06165 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Karapürçek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Jolha Hakkında

Ömer Jolha Kimdir?

Dt. Ömer Jolha, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Jolha, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ömer Jolha Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Ömer Jolha tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Ömer Jolha kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. � Jolha ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Ömer Jolha için nasıl randevu alabilirim?
Dt. � Jolha şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Jolha ile anlaşmalı?
Ömer Jolha kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Ömer Jolha nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Ömer Jolha Ankara Karapürçek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Ömer Jolha hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Ömer Jolha Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Ömer Jolha için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Ömer Jolha muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Ömer Jolha hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. � Jolha ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Ömer Jolha hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. � Jolha hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.