Dt. Neslihan Seyhan

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kumbaşı, Güzelyalı Mh. 94 Sk. No: 2, 52100 Altınordu/Ordu Merkez/Ordu  Ordu
Ordu Ünıversıtesı Diş Hekimliği Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Neslihan Seyhan Hakkında

Neslihan Seyhan Kimdir?

Dt. Neslihan Seyhan, Diş Hekimi ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) Neslihan Seyhan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Neslihan Seyhan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Neslihan Seyhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Neslihan Seyhan kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. N Seyhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Neslihan Seyhan için nasıl randevu alabilirim?
Dt. N Seyhan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Neslihan Seyhan ile anlaşmalı?
Neslihan Seyhan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Neslihan Seyhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Neslihan Seyhan Karadeniz Teknik Üniversitesi Dıs Hekımlıgı FakultesıOrdu Ünıversıtesı Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Neslihan Seyhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Neslihan Seyhan Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır.

Dt. Neslihan Seyhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Neslihan Seyhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Neslihan Seyhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. N Seyhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Neslihan Seyhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. N Seyhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.