Dt. Murat Çolpan

Diş Hekimi - Tekirdağ

Periodontoloji (dişeti Hastalıkları), Diş Estetiği, Diş İmplantı

Takvim talep et Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Muhittin Mah. Omurtak Cd. Rıza Güleryüz İş Mrk. No: 39/1  Çorlu, Tekirdağ
Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat Çolpan Hakkında

Murat Çolpan Kimdir?

1977 Ankara doğumlu olan Dt. Murat Çolpan, ilk ve orta öğretimini Tekirdağ'da tamamladı. 1995 Yılında Tekirdağ Anadolu Lisesinden mezun olduğu yıl İstanbul Üniversitesi (Çapa) Diş Hekimliği Fakültesine girdi.

5 yıllık eğitiminin ardından Serbest Diş Hekimliğini Akademik Kariyere tercih ederek, İzmir Menemen'de Diş Tabip Teğmen olarak askerlik hizmetini tamamlamasının ardından, 06 Kasım 2002'de ilk muayenehanesini memleketi olan Çorlu’da açtı.

Türkiye'de 800 dolayında Diş Hekiminin üyesi olduğu ve özellikle diş tedavilerinin estetik yüzüyle ilgilenen (EDAD) Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Periodontoloji (dişeti Hastalıkları)
  • Diş Estetiği
  • Diş İmplantı
  • Diş Beyazlatma
  • Ortodontik Tedaviler
Tedaviler
  • Dental implant
  • Beyazlatma
  • Zirkonyum porselen kaplama
  • Kanal tedavisi

Murat Çolpan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Murat Çolpan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Murat Çolpan kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. M Çolpan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Murat Çolpan için nasıl randevu alabilirim?
Dt. M Çolpan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. Murat Çolpan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Murat Çolpan Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Murat Çolpan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Murat Çolpan Diş Hekimi, uzmanıdır. Dental implant, Beyazlatma, Zirkonyum porselen kaplama, Kanal tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Periodontoloji (dişeti Hastalıkları), Diş Estetiği, Diş İmplantı, Diş Beyazlatma, Ortodontik Tedaviler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. Murat Çolpan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Murat Çolpan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Murat Çolpan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. M Çolpan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Murat Çolpan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. M Çolpan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.