Diş Hekiminin Adresi (2)

No:, Şenevler, Atatürk Blv. No:76, 63320 Karaköprü/Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa  Şanlıurfa
Karaköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Atatürk mah., Hastaneler cad., 63100 Merkez/Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa  Şanlıurfa
Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat Bambul Hakkında

Murat Bambul Kimdir?

Dt. Murat Bambul, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Bambul, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Murat Bambul Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Murat Bambul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Murat Bambul kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. M Bambul ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Murat Bambul için nasıl randevu alabilirim?
Dt. M Bambul şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Murat Bambul ile anlaşmalı?
Murat Bambul kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Murat Bambul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Murat Bambul Karaköprü Ağız Ve Diş Sağlığı MerkeziŞanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Murat Bambul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Murat Bambul Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Murat Bambul için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Murat Bambul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Murat Bambul hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. M Bambul ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Murat Bambul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. M Bambul hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.