Diş Hekiminin Adresi

Ertuğrulgazi, Abbaslık Yolu Cad. No:32, 11130 Bilecik Merkez/Bilecik  Bilecik
Bılecık Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

seyin..lbül

Öncelikle kolay gelsin. Ben dislerime tel taktırmak istiyorum sanırım devlet hastanesinde calismaktasiniz devlet hastanesinde dış teli takılıyor mu takıyor musunuz. Çok teşekkür ederim 😊 03-02-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Levent Erçetin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Levent Erçetin kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. L Erçetin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Levent Erçetin için nasıl randevu alabilirim?
Dt. L Erçetin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Levent Erçetin ile anlaşmalı?
Levent Erçetin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Levent Erçetin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Levent Erçetin Bılecık Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Levent Erçetin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Levent Erçetin Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Levent Erçetin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Levent Erçetin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Levent Erçetin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. L Erçetin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Levent Erçetin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. L Erçetin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.