Diş Hekiminin Adresi

Yeniköy, Efkar Tepesi Mevki-Bülent Ecevit Cad. Dış Kapı No:60, 08700 Şavşat/Artvin  Artvin
Artvın Şavşat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kevser Avcı Hakkında

Kevser Avcı Kimdir?

Dt. Kevser Avcı, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kevser Avcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kevser Avcı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Kevser Avcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Kevser Avcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. K Avcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Kevser Avcı için nasıl randevu alabilirim?
Dt. K Avcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kevser Avcı ile anlaşmalı?
Kevser Avcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Kevser Avcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Kevser Avcı Artvın Şavşat Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Kevser Avcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Kevser Avcı Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Kevser Avcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Kevser Avcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Kevser Avcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. K Avcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Kevser Avcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. K Avcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.