Dt. Hilmi Saldıray Pağda, Antalya, Diş Hekimi

Dt. Hilmi Saldıray Pağda

Diş Hekimi - Antalya

Gömülü Diş, Diş Protezi, Genel

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Şehit Piyade Er İsmet Sevinç Cad. No:10  Kemer, Antalya
Dt. Hilmi Saldıray PAĞDA Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hilmi Saldıray Pağda Hakkında

Hilmi Saldıray Pağda Kimdir?

Dt. H. Saldıray PAĞDA, 1966 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini TED Ankara Koleji'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1990 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Mezuniyetinin ardından 1993 yılından beri Antalya - Kemer'de açmış olduğu klinikte hizmet vermekte olan Dt. H. Saldıray PAĞDA, Dio İmplantoloji ve Dio İleri Cerrahi sertifikalarına sahip olup ağız ve diş sağlığı alanında başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Hilmi Saldıray Pağda tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Hilmi Saldıray Pağda kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. H Pağda ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Hilmi Saldıray Pağda için nasıl randevu alabilirim?
Dt. H Pağda şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. Hilmi Saldıray Pağda nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Hilmi Saldıray Pağda Dt. Hilmi Saldıray PAĞDA Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Hilmi Saldıray Pağda hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Hilmi Saldıray Pağda Diş Hekimi, uzmanıdır. Kanal tedavisi, Beyazlatma, Çocuk diş hekimliği, Çocuk diş tedavisi, Dental implant, Empress porselen kaplama, Estetik diş hekimliği uygulamaları, Estetik dolgu, Hareketli protez, Implant protez alanlarında hizmet veriyor ve Gömülü Diş, Diş Protezi, Genel, 20 Lik Diş Çekimi, Botox – dolgu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. Hilmi Saldıray Pağda için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Hilmi Saldıray Pağda muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Hilmi Saldıray Pağda hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. H Pağda ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Hilmi Saldıray Pağda hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. H Pağda hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.