Diş Hekiminin Adresi

Yavuz Selim, Toki 1. Cad. No:34, 44090 Merkez/Malatya Merkez/Malatya  Malatya
Malatya Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hasret Kulkıra Hakkında

Hasret Kulkıra Kimdir?

Dt. Hasret Kulkıra, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasret Kulkıra, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hasret Kulkıra Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Hasret Kulkıra tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Hasret Kulkıra kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. H Kulkıra ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Hasret Kulkıra için nasıl randevu alabilirim?
Dt. H Kulkıra şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasret Kulkıra ile anlaşmalı?
Hasret Kulkıra kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Hasret Kulkıra nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Hasret Kulkıra Malatya Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Hasret Kulkıra hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Hasret Kulkıra Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Hasret Kulkıra için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Hasret Kulkıra muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Hasret Kulkıra hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. H Kulkıra ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Hasret Kulkıra hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. H Kulkıra hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.