Diş Hekiminin Adresi (2)

Sırakapılar Mah. Saltak Caddesi, Haznedar iş merkezi, N0: 63, Sırakapılar, 20020 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Denızlı Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cumhuriyet, Hacı İrfan Mersin Cd., 20315 Sarayköy/Denizli  Denizli
Denızlı Sarayköy Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Halil Ağaç Hakkında

Halil Ağaç Kimdir?

Dt. Halil Ağaç, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Halil Ağaç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Halil Ağaç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Halil Ağaç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Halil Ağaç kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. H Ağaç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Halil Ağaç için nasıl randevu alabilirim?
Dt. H Ağaç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Halil Ağaç ile anlaşmalı?
Halil Ağaç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Halil Ağaç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Halil Ağaç Denızlı Ağiz Ve Dış Sağliği MerkezıDenızlı Sarayköy Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Halil Ağaç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Halil Ağaç Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Halil Ağaç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Halil Ağaç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Halil Ağaç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. H Ağaç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Halil Ağaç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. H Ağaç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.