Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

bun..ucu

Çok memnunum, diş tedavimi yaparken hiç acı hissetmedim kendisine çok teşekkür ederim. Meltem Hastanesine giden herkese tercih ederim. Gerçekten çok iyi bir doktordur Ben çok memnun kaldım. Ben YEKBUN UÇUCU 21-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Gülden Barutcigil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Gülden Barutcigil kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. G Barutcigil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Gülden Barutcigil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Gülden Barutcigil bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Gülden Barutcigil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Gülden Barutcigil Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Gülden Barutcigil için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Gülden Barutcigil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Gülden Barutcigil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. G Barutcigil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Gülden Barutcigil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. G Barutcigil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.