Diş Hekiminin Adresi (2)

İstiklal, İstiklal Mah., 04600 Eleşkirt/Ağrı  Ağrı
Ağri Eleşkırt Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Karapürçek, 518. Cd. No:2, 06165 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Karapürçek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emrah Coşkun Hakkında

Emrah Coşkun Kimdir?

Dt. Emrah Coşkun, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Emrah Coşkun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emrah Coşkun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Emrah Coşkun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Emrah Coşkun kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. E Coşkun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Emrah Coşkun için nasıl randevu alabilirim?
Dt. E Coşkun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emrah Coşkun ile anlaşmalı?
Emrah Coşkun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Emrah Coşkun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Emrah Coşkun Ağri Eleşkırt Devlet HastanesıAnkara Karapürçek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Emrah Coşkun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Emrah Coşkun Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Emrah Coşkun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Emrah Coşkun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Emrah Coşkun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. E Coşkun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Emrah Coşkun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. E Coşkun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.