Ebru Kartal Hakkında

Ebru Kartal Kimdir?

Dt. Ebru Kartal, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ebru Kartal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ebru Kartal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Ebru Kartal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Ebru Kartal kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. E Kartal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Ebru Kartal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Ebru Kartal bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Ebru Kartal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Ebru Kartal Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Ebru Kartal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Ebru Kartal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Ebru Kartal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. E Kartal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Ebru Kartal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. E Kartal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.