Dt. Cemal Akay

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Cemal Akay Hakkında

Cemal Akay Kimdir?

Dt. Cemal Akay, Diş Hekimi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Cemal Akay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cemal Akay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Cemal Akay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Cemal Akay kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. C Akay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Cemal Akay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Cemal Akay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Cemal Akay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Cemal Akay Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır.

Dt. Cemal Akay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Cemal Akay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Cemal Akay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. C Akay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Cemal Akay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. C Akay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.