Diş Hekiminin Adresi

Sanayii, 05800 Taşova/Amasya Province  Amasya
Amasya Taşova Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bülent Uğuz Hakkında

Bülent Uğuz Kimdir?

Dt. Bülent Uğuz, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Uğuz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bülent Uğuz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Bülent Uğuz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Bülent Uğuz kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. B Uğuz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Bülent Uğuz için nasıl randevu alabilirim?
Dt. B Uğuz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bülent Uğuz ile anlaşmalı?
Bülent Uğuz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Bülent Uğuz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Bülent Uğuz Amasya Taşova Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Bülent Uğuz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Bülent Uğuz Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Bülent Uğuz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Bülent Uğuz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Bülent Uğuz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. B Uğuz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Bülent Uğuz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. B Uğuz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.