Dt. Birgül Özbaş

Diş Hekimi - Antalya

Takvim talep et Değerlendir

Birgül Özbaş Hakkında

Birgül Özbaş Kimdir?

Dt. Birgül Özbaş, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Birgül Özbaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Birgül Özbaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Birgül Özbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Birgül Özbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. B Özbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Birgül Özbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Birgül Özbaş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Birgül Özbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Birgül Özbaş Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Birgül Özbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Birgül Özbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Birgül Özbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. B Özbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Birgül Özbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. B Özbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.