Dt. Ayşegül Güzel

Diş Hekimi - Kastamonu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi (2)

Yeni, Hastane Cad., 37800 Araç/Kastamonu  Kastamonu
Kastamonu Araç Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeni Yalı Mh., Hürriyet Cd. No:45, 41780 İzmit/Körfez/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Körfez Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı(Y)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşegül Güzel Hakkında

Ayşegül Güzel Kimdir?

Dt. Ayşegül Güzel, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşegül Güzel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşegül Güzel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Ayşegül Güzel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Ayşegül Güzel kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. A Güzel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Ayşegül Güzel için nasıl randevu alabilirim?
Dt. A Güzel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşegül Güzel ile anlaşmalı?
Ayşegül Güzel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Ayşegül Güzel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Ayşegül Güzel Kastamonu Araç Devlet HastanesıKocaelı Körfez Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı(Y) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Ayşegül Güzel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Ayşegül Güzel Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Ayşegül Güzel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Ayşegül Güzel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Ayşegül Güzel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. A Güzel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Ayşegül Güzel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. A Güzel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.