Diş Hekiminin Adresi (2)

Hacettepe, Türkocağı Sok. No:3, 06230 Altındağ/Ankara  Ankara
Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve AraşžTırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emrah Mahallesi, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd, 06010 Keçiören/Ankara  Ankara
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alpay Akıncı Hakkında

Alpay Akıncı Kimdir?

Dt. Alpay Akıncı, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Alpay Akıncı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Alpay Akıncı Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..ıkgöz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ankara Gaziler Hastanesi Diş Dt Alpay Akıncı ve ekibi işinde çok iyi ve ilgiliydi .Çok memnun kaldım .Hastanede çok temiz ve düzenliydi.Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Tavsiye ederim 22-04-2021

rahim..IŞ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Diş Hekim Alpay AKINCI'ya gittim. Benim gibi hem diş hekimi hem askerden korkan birisi için korku süresi kısa sürdü. (İlk başta yine tırsıyor insan :)) ) İşin ehli demektense dişin ehli demek daha doğru olur. Kendisi zaten uzman. Uzman kişiler doğru yönlendirme yaparlar, bilgisiz kişiler her işi yapar :) Doğru yönlendirmeleri, konuşmaları veya konuya hakim olması ile gayet iyi bir hekim. Neler yapılması gerektiği ne şekilde olması gerektiği hakkında bilgi veriyor. Şimdiye kadar gidip gittiğim dişçilerde yarım yamalak yada yanlış bilgiler veriliyordu. Merak ettiğim veya aklıma takılan şeyleri de tatmin edici bir şekilde cevapladı. Özel diş hekiminden fazlası diyebilirim. Artık iyi bir diş hekimine sahibim. İlgisi için teşekkür ederim. 16-06-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Alpay Akıncı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Alpay Akıncı kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. A Akıncı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Alpay Akıncı için nasıl randevu alabilirim?
Dt. A Akıncı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alpay Akıncı ile anlaşmalı?
Alpay Akıncı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Alpay Akıncı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Alpay Akıncı Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve AraşžTırma HastanesiGülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Alpay Akıncı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Alpay Akıncı Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Alpay Akıncı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Alpay Akıncı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Alpay Akıncı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. A Akıncı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Alpay Akıncı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. A Akıncı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.