Diş Hekiminin Adresi

Yeniköy, Efkar Tepesi Mevki-Bülent Ecevit Cad. Dış Kapı No:60, 08700 Şavşat/Artvin  Artvin
Artvın Şavşat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Tarık Dikmen Hakkında

Ali Tarık Dikmen Kimdir?

Dt. Ali Tarık Dikmen, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Tarık Dikmen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Tarık Dikmen Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..ARYA
Zamanlama
İlgi
Ortam

Harika bir doktor kendisi. 2 tane kanal tedavi ve dolgu islemimi yaptirdim bir doktorun eli bu kadar hafif bu kadar iyimi olur cok nazik her soruya sabirla cevap veren bir doktor. Burdan kendiaine cok cok tesekkur ediyorum ve basarisinin devamini diliyorum 01-07-2021

ağan..ay
Zamanlama
İlgi
Ortam

İstanbul, Üsküdar Ağız - Diş Sağlığı Merkezinde görev yapan Ali Tarık Dikmen'e nezdinizde tebrik ediyorum. Diş Doktoru Ali Tarık Dikmen'den aldığımız hizmet, gördüğümüz muamele ve yapılan tedaviden çok memnunum. Hayatımda ilk defa eli bu kadar hafif, hastayla iyi diyalog kuran, çok başarılı, ilgili bir doktordan umulmadık derecede hafif geçen bir diş tedavisi hizmeti aldım. Bakanlığa bağlı hastanelerde kamusal sağlık hizmeti vermenin zorluğunu biliyorum. Ali Tarık Dikmen doktorumuzu gözlemledim. Hiç bir ayrım gütmeden, tüm hastalarla seviyeli ve olumlu diyalog kurarak yoğun bir hizmet veriyor. Zamanı verimli kullanıyor. İşinde uzman olduğu çok belli. Sabah-öğle ve akşam saatlerinde hep aynı enerji ve gayretle çalıştı, Tebrikler. 11-10-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Ali Tarık Dikmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Ali Tarık Dikmen kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. A Dikmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Ali Tarık Dikmen için nasıl randevu alabilirim?
Dt. A Dikmen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Tarık Dikmen ile anlaşmalı?
Ali Tarık Dikmen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Ali Tarık Dikmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Ali Tarık Dikmen Artvın Şavşat Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Ali Tarık Dikmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Ali Tarık Dikmen Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Ali Tarık Dikmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Ali Tarık Dikmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Ali Tarık Dikmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. A Dikmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Ali Tarık Dikmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. A Dikmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.