Dt. Ahmet Böke

Diş Hekimi - Kahramanmaraş

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Beyceğiz, Kemal Ertekin Cd., 46500 Afşin/Kahramanmaraş  Kahramanmaraş
Kahramanmaraş Afşın Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Böke Hakkında

Ahmet Böke Kimdir?

Dt. Ahmet Böke, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Böke, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Böke Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Ahmet Böke tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Ahmet Böke kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. A Böke ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Ahmet Böke için nasıl randevu alabilirim?
Dt. A Böke şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Böke ile anlaşmalı?
Ahmet Böke kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Ahmet Böke nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Ahmet Böke Kahramanmaraş Afşın Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Ahmet Böke hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Ahmet Böke Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Ahmet Böke için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Ahmet Böke muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Ahmet Böke hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. A Böke ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Ahmet Böke hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. A Böke hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.