Dr. Zühtü Özbek, Eskişehir, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Zühtü Özbek

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Eskişehir

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

fan..akaya

Yatağa bağımlı ve dayanılmaz ağrıları olan annemin Bel Fıtığı ameliyatını başarılı bir şekilde tamamlayan, ameliyat öncesi ve sonrası bizlere sıcak kanlı yaklaşımı, mükemmel ilgisiı için Sayın Doç. Dr. Zühtü ÖZBEK hocamız ve ekibine, Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin Sinir Cerrahisi Servisinde annemin hastanede kalmış olduğu süre içerisinde emeği olan tüm sağlık personeli, idari personel ve yardımcı personele annem ve ailemiz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarım. Zühtü hocam dualarımızdasınız. Rabbim her daim yolunuzu açık etsin. İrfan KARAKAYA 03-08-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zühtü Özbek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zühtü Özbek kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Özbek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zühtü Özbek için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Özbek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zühtü Özbek ile anlaşmalı?
Zühtü Özbek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zühtü Özbek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zühtü Özbek Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zühtü Özbek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zühtü Özbek Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Zühtü Özbek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zühtü Özbek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zühtü Özbek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Özbek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zühtü Özbek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Özbek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.