Dr. Zuhal Umudum

Tıbbi Biyokimya - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Atatürk Üniversitesi Kampüsü, Atatürk, 25030 Yakutiye/Erzurum  Erzurum
Atatürk Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zuhal Umudum Hakkında

Zuhal Umudum Kimdir?

Dr. Zuhal Umudum, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Zuhal Umudum, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zuhal Umudum Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zuhal Umudum tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zuhal Umudum kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Umudum ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zuhal Umudum için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Umudum şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zuhal Umudum ile anlaşmalı?
Zuhal Umudum kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zuhal Umudum nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zuhal Umudum Atatürk Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zuhal Umudum hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zuhal Umudum Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Zuhal Umudum için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zuhal Umudum muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zuhal Umudum hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Umudum ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zuhal Umudum hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Umudum hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.