Dr. Zübeyde Kahveci

Pratisyen Hekimlik - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Ahmet can Bali Sok. no:15, Gülbaharhatun, 61040 Ortahisar/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zübeyde Kahveci Hakkında

Zübeyde Kahveci Kimdir?

Dr. Zübeyde Kahveci, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Zübeyde Kahveci, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zübeyde Kahveci Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zübeyde Kahveci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zübeyde Kahveci kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Kahveci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zübeyde Kahveci için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Kahveci şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zübeyde Kahveci ile anlaşmalı?
Zübeyde Kahveci kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zübeyde Kahveci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zübeyde Kahveci Aile HekimliğiTrabzon İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zübeyde Kahveci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zübeyde Kahveci Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Zübeyde Kahveci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zübeyde Kahveci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zübeyde Kahveci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Kahveci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zübeyde Kahveci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Kahveci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.