Dr. Zeynep Ülker Tamay

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Zeynep Ülker Tamay Hakkında

Zeynep Ülker Tamay Kimdir?

Dr. Zeynep Ülker Tamay, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi Zeynep Ülker Tamay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zeynep Ülker Tamay Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

za..ürk
Zamanlama
İlgi
Ortam

deontolojik yaklaşımı, etik duruşu, bilgisi ve ilgisi ile tam bir hekim, tam bir istanbul hanımefendisidir. kendisine teşekkürü bir insanlık görevi olarak değerlendiriyorum. 07-10-2020

at..UZ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hekimliği için ayrı insanlığı için ayrı ayrı teşekkürlere layık bir Hekim.İki kızımı da götürmediğim doktor/hastane kalmadı kendisi sağ olsun bugüne kadar göstermiş olduğu ilgi,alaka ve hoşgörüsü için defalarca teşekkür ederim.Ne mutlu ki onu yetiştirenlere... 28-12-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zeynep Ülker Tamay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zeynep Ülker Tamay kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Tamay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zeynep Ülker Tamay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zeynep Ülker Tamay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zeynep Ülker Tamay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zeynep Ülker Tamay Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır.

Dr. Zeynep Ülker Tamay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zeynep Ülker Tamay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zeynep Ülker Tamay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Tamay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zeynep Ülker Tamay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Tamay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.