Doktorun Adresi

Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zekeriye Kaplan Hakkında

Zekeriye Kaplan Kimdir?

Dr. Zekeriye Kaplan, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Zekeriye Kaplan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zekeriye Kaplan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zekeriye Kaplan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zekeriye Kaplan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Kaplan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zekeriye Kaplan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Kaplan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zekeriye Kaplan ile anlaşmalı?
Zekeriye Kaplan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zekeriye Kaplan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zekeriye Kaplan Konya Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zekeriye Kaplan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zekeriye Kaplan Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Zekeriye Kaplan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zekeriye Kaplan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zekeriye Kaplan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Kaplan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zekeriye Kaplan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Kaplan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.