Dr. Zehra Mutafoğlu, Bingöl, Aile Hekimliği

Dr. Zehra Mutafoğlu

Aile Hekimliği - Bingöl

Grip Aşısı, Karın Ağrısı, Ateş

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

YEŞİLYURT MAHALLESİ ERZURUM YOLU ÜZERİ 3. KM  Karlıova, Bingöl
Bingöl Karlıova Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Zehra Mutafoğlu Kimdir?

Dr. Zehra Mutafoğlu, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Zehra Mutafoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zehra Mutafoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zehra Mutafoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Z Mutafoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zehra Mutafoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Z Mutafoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Zehra Mutafoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zehra Mutafoğlu Bingöl Karlıova Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zehra Mutafoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Zehra Mutafoğlu Aile Hekimliği, uzmanıdır. Aşılama(immünizasyon), Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Immunizasyon(aşılama), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı alanlarında hizmet veriyor ve Grip Aşısı, Karın Ağrısı, Ateş, Gardasil Hpv Aşısı, Migren hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Zehra Mutafoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zehra Mutafoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zehra Mutafoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Z Mutafoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zehra Mutafoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Z Mutafoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.