Dr. Zehra Betül Paköz

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Şırnak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Zehra Betül Paköz Hakkında

Zehra Betül Paköz Kimdir?

Dr. Zehra Betül Paköz, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Zehra Betül Paköz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zehra Betül Paköz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

vket..�n

Tek kelime inanılmaz 08-04-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zehra Betül Paköz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zehra Betül Paköz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Paköz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zehra Betül Paköz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Paköz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zehra Betül Paköz ile anlaşmalı?
Zehra Betül Paköz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zehra Betül Paköz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zehra Betül Paköz T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zehra Betül Paköz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zehra Betül Paköz Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Dr. Zehra Betül Paköz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zehra Betül Paköz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zehra Betül Paköz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Paköz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zehra Betül Paköz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Paköz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.