Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır, Kırıkkale, Aile Hekimliği

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır

Aile Hekimliği - Kırıkkale

Ateş, Polio (Çocuk Felci) Aşısı, Baş Ağrıları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Sağlık Cad. No:1 Yenimahalle Mah. Kırıkkale Merkez  Merkez, Kırıkkale
70. Yıl Aile Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır Kimdir?

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Z Hadimoğlu Bakbayır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Z Hadimoğlu Bakbayır şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır 70. Yıl Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır Aile Hekimliği, uzmanıdır. Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon), Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Immunizasyon(aşılama), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı alanlarında hizmet veriyor ve Ateş, Polio (Çocuk Felci) Aşısı, Baş Ağrıları, Sağlıklı Yaşam Programı, Nebulizatör hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Z Hadimoğlu Bakbayır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zarife Meriç Hadimoğlu Bakbayır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Z Hadimoğlu Bakbayır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.