Dr. Zahide Can

Pratisyen Hekimlik - Kırklareli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yayla Mah. Tevfik Sağlam Cad., Yayla, No:8, 39100 Kırklareli Merkez/Kırklareli  Kırklareli
Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zahide Can Hakkında

Zahide Can Kimdir?

Dr. Zahide Can, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Zahide Can, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zahide Can Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zahide Can tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zahide Can kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Can ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zahide Can için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Can şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zahide Can ile anlaşmalı?
Zahide Can kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zahide Can nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zahide Can Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zahide Can hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zahide Can Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Zahide Can için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zahide Can muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zahide Can hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Can ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zahide Can hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Can hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.