Dr. Zahide Avan

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeşilyurt, Angın Bulv. Girmen Apt. No:19, 01140 Seyhan/Adana  Adana
Afitem Adana Fizik Tedavi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zahide Avan Hakkında

Zahide Avan Kimdir?

Dr. Zahide Avan, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Zahide Avan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zahide Avan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zahide Avan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zahide Avan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Avan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zahide Avan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Avan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zahide Avan ile anlaşmalı?
Zahide Avan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zahide Avan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zahide Avan Afitem Adana Fizik Tedavi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zahide Avan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zahide Avan Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Dr. Zahide Avan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zahide Avan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zahide Avan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Avan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zahide Avan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Avan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.