Dr. Zafer Yılmaz

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - İstanbul

Dr. Zafer Yılmaz

Sivas’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sivas ve Malatya’da, lise eğitimini ise Trabzon Yomra Fen Lisesi’nde tamamladıktan sonra aynı yıl kazandığı Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu. Sağlık Bakanlığı tarafından 2002 yılında zorunlu hizmet nedeniyle atandığı Nevşehir ilinde 2009 yılına kadar resmi ve özel çeşitli birimlerde çalıştı. 2009 yılında kendi isteğiyle tayin olduğu Sakarya ilinde 2017 yılına kadar resmi ve özel çeşitli birimlerde hekimlik mesleğini icra etti. 2017 yılı mayıs ayı itibariyle devlet memurluğu görevinden istifa ederek hekimlik mesleğini kendi özel kliniğinde uygulamaya başladı.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıbba olan ilgisi ve bu alandaki eğitim ve çalışmaları 2006 yılında başladı ve halen devam etmektedir. Bu alanda yurtiçinde ve yurtdışında (Almanya, Hollanda, Ukrayna, Güney Kore, Çin, Tayland) birçok eğitim, seminer ve bilimsel kongrelere katıldı ve eğitimlerini başarı ile tamamladı. Özellikle Almanya’da İntegrative Medicine (Entegre - Tamamlayıcı Tıp) alanında faaliyet gösteren çeşitli kliniklerde tecrübe ve deneyim sahibi oldu ve uygulamalar yaptı. Teşhis sistemleri olan İrisdiagnosis, Meridyen Tarama, Karanlık Alan Mikroskobisi ve Foton Tarama ile birlikte Fitoterapi(Bitkisel Tedavi), Akupunktur, Ozon Terapi, Kupa Terapi(Hacamat), Hirudoterapi(Sülük Tedavisi), Apiterapi, Aromaterapi, Refleksoloji, Su-Jok Terapi, Kraniosakral Terapi, PRP - CGF Tedavisi, Proloterapi, Magnetoterapi, Foton Terapi gibi birçok tedavi yönteminin eğitimlerini aldı ve kliniğinde başarı ile uygulamaktadır. Bu yöntemlerin birçoğunda Türkiye'nin Sağlık Bakanlığı sertifikasına sahip ilk hekimlerindendir.

Halen İstanbul’da kendi özel kliniğinde hekimlik mesleğini başarı ile icra etmekte ve hastalarının şifasına vesile olmaya çalışmaktadır.

Dr. Zafer yılmaz muayenehanesi
Küçükbakkalköy Mh. Selim Sk. No:3 Ataşehir / İSTANBUL Ataşehir/İstanbul
Hizmetler
Fitoterapi Akupunktur tedavisi Ozon Tedavisi Prp-cgf Hacamat tedavisi Devamı

Hakkında

Sivas’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sivas ve Malatya’da, lise eğitimini ise Trabzon Yomra Fen Lisesi’nde tamamladıktan sonra aynı yıl kazandığı Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu. Sağlık Bakanlığı tarafından 2002 yılında zorunlu hizmet nedeniyle atandığı Nevşehir ilinde 2009 yılına kadar resmi ve özel çeşitli birimlerde çalıştı. 2009 yılında kendi isteğiyle tayin olduğu Sakarya ilinde 2017 yılına kadar resmi ve özel çeşitli birimlerde hekimlik mesleğini icra etti. 2017 yılı mayıs ayı itibariyle devlet memurluğu görevinden istifa ederek hekimlik mesleğini kendi özel kliniğinde uygulamaya başladı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Zafer Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Zafer Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Zafer Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zafer Yılmaz Dr. Zafer yılmaz muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Zafer Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Zafer Yılmaz Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Fitoterapi, Akupunktur tedavisi, Ozon Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube