Doktorun Adresi

Teyyaredüzü Mah., Atatürk Blv. No:323, 28200 Merkez/Giresun Merkez/Giresun  Giresun
Giresun Üniversitesi Prof.dr. A. İlhan Özdemır Eğitim Ve Araştrıma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zafer Ünsal Coşkun Hakkında

Zafer Ünsal Coşkun Kimdir?

Dr. Zafer Ünsal Coşkun, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Zafer Ünsal Coşkun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Diploma: 27.01.1997)

Zafer Ünsal Coşkun Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ip..uz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendim bir hekimim. Devir oyle değişti ki hekimliğin tüccarlık hastanin MUŞTERİ oldugu bir ortamdayız maalesef. Yine bir hekim arkadaşım sayesinde tanımak onurunu yaşadığım Prof Dr Zafer Ünsal Coşkun, hastalığım sırasında önce bana insanca , HEKİMCE büyük dostluk ve yakınlık gösterdi . Gerek Biopsi sürecinde gerek se tümörüme yapılan tedavi işlemlerinde oldukça yetkin tedaviler uyguladı . Kendisine müteşekkirim . Maalesef bu insanlar gün geçtikçe azalıyor ve bu kıymetleri koruyup kollayacak bir devlet geleceği de yok . İsi hep rastgelsin 15-08-2021

min..ci
Zamanlama
İlgi
Ortam

Allah zafer bey gibi Dr ların sayısını arttırsın 25-01-2021

al..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Özel bir hastanede kızımın bacak kemiğindeki kemik tümörüne açık ameliyatlı biyopsi yapıp 20,000 tl mizi aldılar alınan parça yetmedi sonuç alamadık. Bir ortopedist sayesinde hocama ulaşdık . Gata da ücretsiz ameliyatsız biopsi yaptı ve sonucu aldık. Bir kuruş ödemedik . Kendi evladına davranır gibi yavrumuza sevgi verdi. Allah işini rast getirsin 24-11-2019

ip..uz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok yetkin nir hekim, insani değerleei yüksek, başka yerde binlerce lira istenen işlemi özveri ile bekletmeden yapyı babama. Karaviğwrindeki tümörü yaktı . Bir yıldır her 3 ayda hiçbirşey beklemeden yakip Ediyor. Allah razı olsun. Çok öneririm 19-11-2019

dar..urk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tıbbi bilgisi çok iyi ve güven verici , özel sektörün paracı tutumuna karşılık gerçek tıbbı uygulayan güvenilir bir hekim. 05-11-2019

�egül..raktar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Teşhis ve tanıda çok iyi bir doktor.Oglumun teşhis ve tedavisinde çok büyük yardımlarını gördük. 20-01-2019

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zafer Ünsal Coşkun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zafer Ünsal Coşkun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Coşkun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zafer Ünsal Coşkun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Coşkun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zafer Ünsal Coşkun ile anlaşmalı?
Zafer Ünsal Coşkun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zafer Ünsal Coşkun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zafer Ünsal Coşkun Giresun Üniversitesi Prof.dr. A. İlhan Özdemır Eğitim Ve Araştrıma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zafer Ünsal Coşkun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zafer Ünsal Coşkun Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Zafer Ünsal Coşkun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zafer Ünsal Coşkun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zafer Ünsal Coşkun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Coşkun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zafer Ünsal Coşkun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Coşkun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.