Doktorun Adresi

Hasan Efendi Mh., Hasanefendi-Ramazan Paşa, Kızılay cad. No :13, 09100 Aydın Merkez/Aydın  Aydın
Aydin Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zafer Sönmez Hakkında

Zafer Sönmez Kimdir?

Dr. Zafer Sönmez, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Zafer Sönmez, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zafer Sönmez Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zafer Sönmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zafer Sönmez kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Sönmez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zafer Sönmez için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Sönmez şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zafer Sönmez ile anlaşmalı?
Zafer Sönmez kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zafer Sönmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zafer Sönmez Aydin Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zafer Sönmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zafer Sönmez Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Zafer Sönmez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zafer Sönmez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zafer Sönmez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Sönmez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zafer Sönmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Sönmez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.