Dr. Zafer Sabancılar, Çorum, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Zafer Sabancılar

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Çorum

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ram Savaş..OĞDU

Annemin bel kemiği kırığı ameliyatı oldu. Ameliyat öncesi sonrası, ilgisi alakası kelimeler üstü. Tüm kalbimle şükranlarımı sunuyorum. Allah var etsin. Başımızdan eksik etmesin...Bayram Savaş AYDOĞDU 05-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zafer Sabancılar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zafer Sabancılar kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Z Sabancılar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zafer Sabancılar için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Z Sabancılar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zafer Sabancılar ile anlaşmalı?

Zafer Sabancılar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zafer Sabancılar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zafer Sabancılar T.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zafer Sabancılar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Zafer Sabancılar Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Zafer Sabancılar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zafer Sabancılar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zafer Sabancılar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Z Sabancılar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zafer Sabancılar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Z Sabancılar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.