Dr. Yusuf Ziya Karakış

Pratisyen Hekimlik - Ordu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Ziya Karakış Hakkında

Yusuf Ziya Karakış Kimdir?

Dr. Yusuf Ziya Karakış, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Yusuf Ziya Karakış, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yusuf Ziya Karakış Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yusuf Ziya Karakış tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yusuf Ziya Karakış kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Karakış ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yusuf Ziya Karakış için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Karakış şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Ziya Karakış ile anlaşmalı?
Yusuf Ziya Karakış kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yusuf Ziya Karakış nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yusuf Ziya Karakış Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yusuf Ziya Karakış hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yusuf Ziya Karakış Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Yusuf Ziya Karakış için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yusuf Ziya Karakış muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yusuf Ziya Karakış hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Karakış ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yusuf Ziya Karakış hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Karakış hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.