Doktorun Adresi

No:, Yavuz Selim, 30 Ağustos Cd. No:39, 02400 Kahta/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Kahta Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Ziya Cerrahoğlu Hakkında

Yusuf Ziya Cerrahoğlu Kimdir?

Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Yusuf Ziya Cerrahoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 15.01.2009)

Yusuf Ziya Cerrahoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..�
Zamanlama
İlgi
Ortam

Safra kesemdeki taşlar iltihabı kronıkleştirmişti. 2 aylık bir tedavi süresinden sonra ameliyat olmaya karar verdim.26şubat 2020 de saat 9 .30 da yarım saat süren gayet başarılı bir operasyonla bu rahatsızlıktan kurtulmaya vesile olan yusuf ziya beye ve ekibine teşekkürler. Kâhta devlet hastanesi genel cerrah i servisindeki sağlık personeli nin ilgi si de takdire şayandı. BAŞARILAR INIZIN günden güne artması dileğiyle ... 28-02-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Cerrahoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Cerrahoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Ziya Cerrahoğlu ile anlaşmalı?
Yusuf Ziya Cerrahoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu Adıyaman Kahta Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Cerrahoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yusuf Ziya Cerrahoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Cerrahoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.