Dr. Yusuf Tuğrul Şipit

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Tuğrul Şipit Hakkında

Yusuf Tuğrul Şipit Kimdir?

Dr. Yusuf Tuğrul Şipit, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Yusuf Tuğrul Şipit, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yusuf Tuğrul Şipit Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yusuf Tuğrul Şipit tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yusuf Tuğrul Şipit kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Şipit ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yusuf Tuğrul Şipit için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Şipit şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Tuğrul Şipit ile anlaşmalı?
Yusuf Tuğrul Şipit kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yusuf Tuğrul Şipit nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yusuf Tuğrul Şipit Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yusuf Tuğrul Şipit hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yusuf Tuğrul Şipit Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Yusuf Tuğrul Şipit için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yusuf Tuğrul Şipit muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yusuf Tuğrul Şipit hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Şipit ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yusuf Tuğrul Şipit hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Şipit hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.