Dr. Yusuf Karaca

Pratisyen Hekimlik - Gümüşhane

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Karaer, 29000 Gümüşhane Merkez/Gümüşhane  Gümüşhane
Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Karaca Hakkında

Yusuf Karaca Kimdir?

Dr. Yusuf Karaca, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Yusuf Karaca, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yusuf Karaca Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yusuf Karaca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yusuf Karaca kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Karaca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yusuf Karaca için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Karaca şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Karaca ile anlaşmalı?
Yusuf Karaca kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yusuf Karaca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yusuf Karaca Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yusuf Karaca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yusuf Karaca Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Yusuf Karaca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yusuf Karaca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yusuf Karaca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Karaca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yusuf Karaca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Karaca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.