Dr. Yusuf Canavar

Pratisyen Hekimlik - Bitlis

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şirintepe, Güroymak Devlet Hst., 13800 Güroymak/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Güroymak Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Canavar Hakkında

Yusuf Canavar Kimdir?

Dr. Yusuf Canavar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Yusuf Canavar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yusuf Canavar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yusuf Canavar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yusuf Canavar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Canavar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yusuf Canavar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Canavar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Canavar ile anlaşmalı?
Yusuf Canavar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yusuf Canavar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yusuf Canavar Bıtlıs Güroymak Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yusuf Canavar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yusuf Canavar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Yusuf Canavar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yusuf Canavar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yusuf Canavar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Canavar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yusuf Canavar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Canavar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.