Dr. Yusuf Aydemir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Aydemir Hakkında

Yusuf Aydemir Kimdir?

Dr. Yusuf Aydemir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Kardiyolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Kardiyolojisi Yusuf Aydemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yusuf Aydemir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yusuf Aydemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yusuf Aydemir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Aydemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yusuf Aydemir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Aydemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Aydemir ile anlaşmalı?
Yusuf Aydemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yusuf Aydemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yusuf Aydemir Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yusuf Aydemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yusuf Aydemir Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır.

Dr. Yusuf Aydemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yusuf Aydemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yusuf Aydemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Aydemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yusuf Aydemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Aydemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.