Dr. Yetkin Bayer, İstanbul, Medikal Estetik Tıp Doktoru

Dr. Yetkin Bayer

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul

Ameliyatsız Kalça estetiği, Botox, Gevşeme Ve Kırışıklıklar (Dekolte)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Piripaşa Mahallesi Kumbarhane Caddesi No: 46  Beyoğlu, İstanbul
Halıcıoğlu Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Yetkin Bayer Hakkında

Yetkin Bayer Kimdir?

Dr. Yetkin BAYER ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra T.Ü. Tıp Fakültesi’nde eğitimini sürdürüp tıp doktoru olmuştur. Mecburi hizmet için gittiği Afyon’da 2 yıl görev yaptıktan A.B.D.’ye yerleşmiştir.

Amerika'nın Austin, Philledelphia, Teksas gibi çeşitli eyaletlerinde kalarak saç ekimi ve medikal estetik üzerine araştırmalar yapmış, workshop'lara katılmıştır.

1994 senesi Mart ayında Alabama'da düzenlenen Uluslararası Saç Protezi Ameliyatları (An International Symposium: Hair Replacement Surgery-Mar'94) Sempozyumu'na katılmıştır.

Daha sonraki yıllarda A.B.D.’nin California Eyaleti’nde Plastik Cerrah Oğuz Nevit Ergün ile saç ekimi operasyonları gerçekleştirmeye başlamış, çeşitli seminer ve workshopların yanı sıra California Century City'de 1995 yılında Amerikan Akademi tarafından düzenlenen Küresel Saç Ekimi Kongresine katılmıştır. (American Academy of Cosmetic Surgery- Hair Restoration 1st Global Convention: Jan'95)

Dr. Yetkin BAYER A.B.D.’de kaldığı 10 yılı aşkın süre içerisinde Medikal Estetik alanında Mezoterapi, Karboksiterapi, Peeling, Botox ve Dolgu Uygulamaları, Mikrodermabrazyon, Lazer Tedavileri (Epilasyon, Dövme Silme, Kılcal Damar Tedavisi, Cilt Gençleştirme ve Leke tedavisi) konularında birçok kongre ve eğitim seminerlerine katılmış ve bu alanlarda kendisini geliştirmiştir.

Türkiye’ye döndükten sonra T.C Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce verilen Medikal Estetik Uygulama Sertifikası’nı almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Dr. BAYER, Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış sertifikalı Akupunkturist  ve bilinçli hipnoz ekolünü uygulayan bir hekimdir.

Dr Yetkin Bayer, Saç Ekimi konusundaki özel merakından dolayı mesleki hayatının önemli bir zamanını doğal saç ekimini nasıl gerçekleştireceği konusunda çalışmalar yaparak “Oblique kanal açma” tekniğini geliştirmiştir. Oblique kanal ile ekilen saçlar tamamıyla doğal görünüme sahip olunmasını sağlayarak sizi saç ekimi sonrası halk arasında “Çim Adam” diye tabir edilen yapay görüntüden kurtarmaya yaramaktadır.

Obligue kanal tekniği tamamen profesyonel bir el becerisine ve her gün ekim yapma alışkanlığından gelen uzman bakış açısına dayanır, teknolojiyle ilgisi yoktur. Bu nedenle Dr. BAYER tüm mesaisinde Saç ekimi operasyonlarında “Fue” tekniği ile saç alımını ve saç ekiminin doğal olmasını sağlayan en önemli “Oblique” kanal açma işlemlerini Avrupa’da ve A.B.D.’de olduğu gibi birebir kendisi yapmakta ve saç ekimi operasyonunu kendi kontrolü altında tutmaktadır.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..terdi

Yetkin hocam merhabalar... Ben Ahmet Derterdi. Görünce yorum yapmak istedim sevgiler... Doktor Yetkin Bayer'le geçen sene tanıştım ve saç ekimimi kendisine yaptırdım. Saç ekimini ekibi ile birlikte bizzat kendisi yapıyor, bu durumdan dolayı çok memnun kaldım. Ön saç çizgim çok doğal gözüküyor, Artık saçlarım doğal formuna kavuştu ve gerçekten çok memnunum. Bir sıkıntı olmadan her istediğimde bizzat her sorumu kendisi cevapladığı ve herşeyle tektek ilgilendiği için kendisne ayrıca teşekkür ediyorum. 13-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yetkin Bayer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yetkin Bayer kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Bayer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yetkin Bayer için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Bayer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Yetkin Bayer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yetkin Bayer Halıcıoğlu Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yetkin Bayer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yetkin Bayer Medikal Estetik Tıp Doktoru, uzmanıdır. Dudak kalınlaştırma, Prp yüz gençleştirme, Medikal Estetik ve Cilt Bakımı, Mezoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız Kalça estetiği, Botox, Gevşeme Ve Kırışıklıklar (Dekolte), Kızarıklık Ve Kılcal Damar Sorunları, Altın Frekans - FRF (Scarlet) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Yetkin Bayer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yetkin Bayer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yetkin Bayer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Bayer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yetkin Bayer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Bayer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.