Dr. Yavuz Gürkan

Anestezi ve Reanimasyon - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, 41380 Umuttepe İzmit/İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yavuz Gürkan Hakkında

Yavuz Gürkan Kimdir?

Dr. Yavuz Gürkan, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Yavuz Gürkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yavuz Gürkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yavuz Gürkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yavuz Gürkan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Gürkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yavuz Gürkan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Gürkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yavuz Gürkan ile anlaşmalı?
Yavuz Gürkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yavuz Gürkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yavuz Gürkan Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yavuz Gürkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yavuz Gürkan Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Dr. Yavuz Gürkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yavuz Gürkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yavuz Gürkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Gürkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yavuz Gürkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Gürkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.