Dr. Yasemin Kibar

Tıbbi Patoloji - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Pirsultan Mah., Çetin Emeç Cad., 27500 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Şehıtkamıl Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yasemin Kibar Hakkında

Yasemin Kibar Kimdir?

Dr. Yasemin Kibar, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Yasemin Kibar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yasemin Kibar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yasemin Kibar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yasemin Kibar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Kibar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yasemin Kibar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Kibar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yasemin Kibar ile anlaşmalı?
Yasemin Kibar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yasemin Kibar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yasemin Kibar Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum Ve Çocuk Hastaliklari HastanesıGazıantep Şehıtkamıl Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yasemin Kibar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yasemin Kibar Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Dr. Yasemin Kibar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yasemin Kibar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yasemin Kibar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Kibar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yasemin Kibar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Kibar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.