Dr. Yaşar Demirelli

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Van

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Atatürk, Bölge Eğitim Ve Araştırma Hst., 25240 Yakutiye/Erzurum  Erzurum
Erzurum Bölge Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Adnan Menderes, Doktor Refik Saydam Caddesi No:9, 25070 Palandöken/Erzurum  Erzurum
Erzurum Nene Hatun Kadin Doğum Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yaşar Demirelli Hakkında

Yaşar Demirelli Kimdir?

Dr. Yaşar Demirelli, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Yaşar Demirelli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yaşar Demirelli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yaşar Demirelli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yaşar Demirelli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Demirelli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yaşar Demirelli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Demirelli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yaşar Demirelli ile anlaşmalı?
Yaşar Demirelli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yaşar Demirelli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yaşar Demirelli Erzurum Bölge Eğıtım Ve Araştirma HastanesıErzurum Nene Hatun Kadin Doğum HastanesıT.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yaşar Demirelli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yaşar Demirelli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Yaşar Demirelli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yaşar Demirelli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yaşar Demirelli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Demirelli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yaşar Demirelli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Demirelli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.